+38 (067) 887-35-39
+38 (099) 376-45-35
lf.cerrar@gmail.com
Юридические услуги, адвокат Днепр
 • Надано
  консультацій
  3626
 • Створено
  документів
  5726
 • Постійних
  клієнтів
  1726
Консультація

Юридична Асоціація «Церар»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Юридична  Асоціація «Церар» – це українська юридична асоціація, яка представляє цілий спектр юридичних послуг в Дніпрі та на всій території України для фізичних і юридичних осіб (в тому числі і нерезидентів). Ми представляємо інтереси наших клієнтів в місцевих окружних судах всіх спеціалізацій: цивільних, кримінальних, господарських, адміністративних, а також Апеляційних судах (по їх спеціалізації) та у Верховному суді та Вищих спеціалізованих судах.

Наша команда складається з досвідчених юристів та адвокатів, а також арбітражного керуючого, які готові надати Вам якісні юридичні послуги адвоката за наступними напрямками:

Адвокат по цивільних справах

Адвокат у спадок

Адвокат по сімейних справах

Адвокат з нерухомості

Бізнес адвокат

Адвокат по податках

До наших юридичних послуги входить комплексний супровід клієнтів. Ми починаємо роботу з вивчення та аналізу документів і подальшої консультації. Після розробляємо стратегію захисту та готуємо необхідну документацію. В подальшому проводимо збір доказів, аналізуємо судову практику та готуємо процесуальні документи. В результаті ми надаємо нашим клієнтам комплексний юридичний захист, як в національних судах, так і в міжнародних інстанціях (ЄСПЧ, Міжнародний арбітраж).

Ми надаємо юридичні послуги як фізичним, так і юридичним особам, резидентам і нерезидентам України. Досвід і професіоналізм нашої команди дозволить надати Вам юридичні послуги на будь-якій стадії Вашого питання, як з урахуванням інтересів клієнта, так і з урахуванням поставлених перед нами завдань.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми завжди надаємо юридичні послуги в Україні на досить високому професійному рівні. Завдяки розвиненій партнерській мережі компанії, підтримкою ділових відносин з різними юридичними компаніями як України так ближнього і далекого зарубіжжя, наша компанія може вирішувати навіть найскладніші питання як в Україні і за її межами.

Для нас не існує складних завдань, ми завжди підвищуємо свій рівень знань і практичного досвіду наших фахівців. За допомогою наших зусиль в постійному вдосконаленні та роботою над собою ми досягли визнання серед клієнтів і на ринку юридичних послуг.

Ми завжди раді допомогти Вам!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Запис до нотаріуса

Відгуки

Яндекс.Метрика